Nasi Mariosportowcy w składzie Asia, Weronika, Oliwia, Krystian i Andrij zakończyli oficjalnie sezon startem w
Mistrzostwach Śląska Open wraz z ekipą dopingującą! ![]()
![]()
Był to doskonały sprawdzian na 50-metrowym basenie, który przyniósł wiele powodów do radości. Osiągaliśmy wysokie lokaty, poprawialiśmy rekordy życiowe i uzyskiwaliśmy świetne czasy, potwierdzając efekty ciężkiej pracy wykonanej przez cały sezon.
Jesteśmy dumni z postawy naszej ekipy, która z odwagą rywalizowała z najlepszymi zawodnikami województwa. Każdy start był kolejnym krokiem w rozwoju i cennym doświadczeniem na przyszłość.