4 MEDALE przywiezione z Andrychowa![]()
W minioną niedziele Asia, Hania i Tymek wystartowali na
X Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa
Ponad 500 zawodników na otwartym, 50-metrowym basenie, skwar lejący się z nieba i trójka MarioSportowców spragniona sportowej rywalizacji.
I ponownie świetne starty, super czasy i wysokie lokaty naszej niebiesko-zielonej ekipy.