4 medale przywiezione z Andrychowa

Dodane przez m.siemasz

4 MEDALE przywiezione z Andrychowa❗️

W minioną niedziele Asia, Hania i Tymek wystartowali na 🏆X Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa

💪Ponad 500 zawodników na otwartym, 50-metrowym basenie, skwar lejący się z nieba i trójka MarioSportowców spragniona sportowej rywalizacji.

I ponownie świetne starty, super czasy i wysokie lokaty naszej niebiesko-zielonej ekipy.

Pozostałe newsy