CO PROPONUJEMY

Klub Sportowy MarioSport specjalizuje się w szkoleniu z zakresu nauki i doskonalenia pływania na każdym etapie nauczania, czyli dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych, a także w szkoleniu grup treningowych.

Zajęcia są dla osób w każdym wieku, począwszy od dzieci, młodzieży po osoby dorosłe. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętu pływackiego wykorzystywanym zarówno we wstępnym etapie nauczania, jak i przy opanowywaniu sportowych odmian technik pływackich.

Zajęcia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży odbywają się w niewielkich grupach 2 lub 3 razy w tygodniu, co daje optymalny efekt szkolenia. Dzieci w grupach dobierane są pod kątem umiejętności oraz możliwości wysiłkowych. Każdy uczestnik szkoły pływania ma możliwość odrabiania zaległych zajęć. System ten pozwala na nadrabianie straconych lekcji, spowodowanych nieobecnością, co z kolei uczy systematyczności i konsekwencji w pracy.

Zajęcia w klubie dla dzieci i młodzieży odbywają się również w niewielkich grupach 2-3 razy w tygodniu w zależności od wieku i poziomu zaawansowania. Na naszym zajęciach dzieci pracują nad elementami wydolnościowymi nie zapominając o technice pływania, na którą poświęcamy bardzo dużo uwagi. Mają możliwość rozwijania swojej pasji, kształtowania charakteru, odporności na wysiłek fizyczny a także startowania w zawodach, co niewątpliwie wpływa na ich rozwój i systematyczne postępy.

TRWA NABÓR NA ZAJĘCIA W SEZONIE 2023/2024

Zapraszamy do zapisów!

PŁYWANIE CIESZYN

Dowiedz się więcej!

PŁYWANIE CISOWNICA

Dowiedz się więcej!

MARIOSPORT… TO COŚ WIĘCEJ

Nasza oferta jest jedyną, która łączy prowadzenie zajęć pływania i współpracę z dietetykiem sportowym oraz z Młodzieżowym Klubem Pływackim Wodnik 29 Tychy. Nasz dietetyk prowadzi spotkania z dziećmi i ich rodzicami na temat zdrowego odżywiania. To pilna potrzeba naszych czasów.

Niestety, coraz więcej dzieci w Polsce ma problemy z otyłością i nadwagą. Optymalna dieta powinna zapewnić dziecku prawidłowy wzrost, dobre zdrowie i samopoczucie oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób wieku dorosłego. Jeśli rozpoczniemy profilaktykę stosunkowo wcześnie zarówno my, jak i nasze dzieci będziemy w stanie uchronić się przed cukrzycą i chorobami serca.

Z kolei trener MKP Wodnik 29 Tychy prowadzi warsztaty z dziećmi doskonaląc technikę pływania motywując nas do dalszej, cięższej pracy. Zachęcamy więc do podjęcia decyzji o włączeniu regularnych zajęć ruchowych już teraz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, ciągle się dokształcamy, by jeszcze lepiej i atrakcyjniej uczyć Was i Wasze pociechy.