MarioSportowcy na FINALE CMP

Dodane przez m.siemasz

3️⃣0️⃣ MarioSportowców wystartowało w RUNDZIE FINAŁOWEJ Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego.

Chcemy Wam wszystkim bardzo pogratulować, że tak wspaniale reprezentowaliście KS MarioSport, jesteśmy z Was MEGA DUMNI‼️ Kolejna masa pobitych rekordów życiowych świadczy o tym, że dawanie z siebie 200% na treningach przynosi zamierzone efekty 💪👏

Szczególne, wielkie brawa dla naszych debiutantów – Hani, Ignacego oraz Natalii za świetne starty i wykręcone życiówki. Cieszymy się, że dołączyliście do grona reprezentantów naszego klubu.‼️

Na szczególne wyróżnienie zasługuje nasz multimedalista Tymek Tulec, który zgarnął 3 krążki oraz wywalczył tytuł 🏆 NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA w swojej kategorii wiekowej 2014 i młodsi, zdobywając aż 67 pkt za starty w obu rundach. 🤩 Prawdziwa dominacja, bo aż 31 pkt przewagi nad drugim miejscem.Dzięki rewelacyjnym startom w finale 3 miejsce jako 🏅NAJLEPSZY ZAWODNIK w tej samej kategorii wiekowej wywalczył Tymon Raszka.

Na dystansie 🐸 100 m stylem klasycznym 3 miejsce wywalczyła Vanessa Kuśnierz, 🦋 50 m stylem motylkowym brąz zdobył Kacper Węglowski. Natomiast Juliusz Kosowski zgarnął dwa medale – 🥈 srebro na dystansie 25 m stylem grzbietowym oraz 🥉 brąz na 25 m stylem klasycznym. WIELKIE GRATULACJE 👏